NeedleOff

699,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

ZVÝŠTE BEZPEČNOSŤ PRE PERSONÁL A PACIENTOV 

Každý lekár potvrdí, že aktívna prevencia poranení injekčnou ihlou je dôležitá. Poskytovanie čo najbezpečnejšieho klinického pracovného prostredia pre vašich pacientov a váš personál je prvoradé. Až donedávna bolo opätovné uzatvorenie kontaminovaných ihiel plastovým uzáverom nevyhnutné kvôli nedostatku spoľahlivého a fungujúceho riešenia. Už nie! S NeedleOff je riziko nehody s kontaminovanou ihlou minimalizované. 

Poranenia injekčnou ihlou majú obrovský vplyv na zdravotníkov aj pacientov. S odhadovanými 2 až 3,5 miliónmi incidentov ročne sú fyzické, emocionálne a finančné náklady na procedúry po poranení injekčnou ihlou obrovské. S NeedleOff je riziko poranenia s kontaminovanou ihlou minimalizované.

ZNÍŽENIE PLASTOVÉHO ODPADU

Zníženie množstva plastov v medicínskom odpade.

Na rozdiel od tradičných metód používaných na odstránenie kontaminovanej ihly z injekčnej striekačky, plastové kryty ihiel sa už pri používaní NeedleOff nevyhadzujú ako súčasť na spracovanie medicínskeho odpadu a tak je životné prostredie oslobodené od ďalšieho plastu.

BEZPEČNÁ LIKVIDÁCIA - SHARPTAINER

Bezpečne odstráni akúkoľvek kontaminovanú ihlu so závitom zo striekačky a uloží ju do integrovanej nádoby na ostré predmety. Displej poskytuje pokyny pre používateľa a zobrazuje počet dokončených odstraňovaní. 

Zariadenie sa automaticky zastaví pri dosiahnutí maximálnej kapacity, čím sa eliminuje riziko preplnenia. Keďže sa nezbierajú ani plastové uzávery ihiel, ani prázdne karpuly v nádobe na ostré predmety, zostáva vysoká kapacita až pre 400 ihiel. Inteligentný Sharptainer má elektronickú ochranu proti preplneniu a automaticky po odstránení z NeedleOff sa zatvorí. Plný Sharptainer sa natrvalo zapečatí pre bezpečnú prepravu a likvidáciu.

VYMENITEĽNÁ KAZETA S ÚCHOPOM IHLY - GRIPPER CASSETTE

Zariadenie disponuje vymeniteľnou kazetou na uchopenie ihly. Odníma sa otvorením veka, stlačením uzamykacích svoriek a potiahnutím kazety dopredu. Lievik ihly je možné odpojiť pre ľahké čistenie.

NeedleOff je navrhnutý tak, aby bol po vašom boku počas celého dňa vďaka jeho vysokokapacitnej batérii. 

Výrobca: NEEDLEOFF

Jednotka množstva: bal. (1 bal. = 1x Needleoff, 2x Sharptainer, 1x Gripper Cassette)

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
Recenzie
Žiadne názory

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa